Skip to main content

Oznamy

Ostaňte s nami v obraze a dozviete sa všetky aktuality.

Pravidlá štúdia Fyzioba

Milí klienti,
aby nám bolo spolu príjemne a mohli sme spoločne budovať priateľskú atmosféru štúdia, chceli by sme vás poprosiť o dodržiavanie nasledujúcich pravidiel:
● na hodiny prosím prichádzajte 5-10min vopred, aby ste mali dostatok času na prezutie, prezlečenie, alebo využitie toalety,
● do tréningovej sály nevstupujte bez vyzvania trénera,
● do tréningovej sály vstupujte bez obuvi ktorú používate v exteriéri. Obuv si môžete uložiť do skrinky na topánky, ktorá je k dispozícii pred vstupom do sály,
● uistite sa, či ste si dali oraziť vstup vo svojej permanentke, prípadne že ste uhradili poplatok za danú hodinu,
● pre udržanie hygieny používajte vlastný uterák, ktorý si ukladajte pod hlavu. Prípadne sa spýtajte trénera o náhradný uterák, ktorý je k dispozícii za barom,
● po skončení hodiny vydezinfikujte použité podložky a cvičebné náradie,
● po lekcii sa presuňte do šatne a následne na chodbu, kam prosím presuňte aj svoje rozhovory, aby ste nenarušovali chod ďalšej hodiny.

Ďakujeme za spoluprácu ☺

Prihlasovanie

Prihlasovanie je možné 72 hod. vopred. Odhlásenie z lekcií je možné najneskôr do 8:00 v deň lekcie, prípadne 24 hod. vopred, pokiaľ ide o rannú hodinu. V opačnom prípade Vám vstup prepadne.

Rezervácie je možné uskutočniť prostredníctvom prihlasovacieho formulára na našej FB stránke Fyzioba - Evminov a Pilates štúdio, alebo na tel. čísle : 0908 843 093

Často kladené otázky

● Čo si mám so sebou priniesť na tréning?
Pohodlné športové oblečenie, bez gombíkov a zipsov, ktoré by vám mohli počas cvičenia tlačiť, alebo znehodnotiť pomôcky na ktorých bude tréning prebiehať. Z dôvodu hygieny cvičíme zásadne v ponožkách. Taktiež si prosím prineste vlastný uterák a prípadne fľašu s vodou.

● Ako funguje platba za hodiny? Ponúkate možnosť permanentiek?
K dispozícii máte možnosť jednorazového vstupu, ktorý je spoplatnený podľa aktuálneho cenníka. V prípade skupinových cvičení (Pilates a i.) ponúkame možnosť zakúpenia permanentky (4 alebo 8 vstupov). O cenách a aktuálnych ponukách sa informujte pred hodinu u trénera, alebo vopred na tel. č. : 0908 843 093.

● Ako funguje prihlásenie ako náhradník?
Pokiaľ ste sa nestihli prihlásiť na tréning v predstihu a všetky miesta sú už obsadené, ponúkame vám možnosť prihlásenia ako náhradník. V prípade, ak sa na požadovanú hodinu uvoľní miesto, hneď ako to bude možné, informujeme vás o tom prostredníctvom SMS správy. Miesto môžete/nemusíte akceptovať.

● Ktorý typ tréningu je pre mňa najvhodnejší?
EVMINOV - Trápia vás už dlhodobo bolesti krčnej, hrudnej alebo driekovej chrbtice? Samotný sed, či ľah je pre vás nepohodlný, alebo priam bolestiví? Trápite sa problémami od nesprávneho držania tela, cez bolesti spôsobené skolióziou, až po rôzne prejavy osteochondrózy, spondylózy, hernie disku, radikulitídy, spondylartrózy a pod.? V tom prípade je metóda Evminova tým správnym riešením pre Vás. Kontaktujte nás a rezervujte si osobnú konzultáciu, v našom štúdiu Fyzioba v Topoľčanoch.
PILATES - Pokiaľ túžite efektívne využiť svoj voľný čas a hľadáte miesto, kde sa zrelaxovať a znovu nadobudnúť stratenú energiu, odporúčame vám hodiny Pilates. Táto tréningová metóda je stvorená pre uvoľnenie napätia v chrbtici, dokonalé natiahnutie tela, odstránenie bolestí svalov, kĺbov a chrbta. Okrem rehabilitačného charakteru vám metóda Pilates ponúka dokonalé precvičenie stredu tela a jeho spevnenie, čím dosiahnete tónované telo.
TRX - Hľadáte spôsob ako spevniť a natiahnuť svoje telo, no nie ste fanúšikom bežných silových cvičení? Metóda TRX je funkčný tréning s vlastnou váhou, ktorá rozvíja súčasne silu, rovnováhu, flexibilitu a stabilitu jadra trénovaného. Umožňuje zapojiť hlboké vnútorné svalstvo, tzv. „core“, nevyhnutné pre správne držanie tela. Pomáha predchádzať zraneniam, zvyšuje odolnosť tela a zefektívňuje jeho pohyb počas bežného dňa.

● Som aktívny športovec, ponúkate nejaký vhodný tréning aj pre mňa?
Určite áno. Pokiaľ ste aktívny športovec na akejkoľvek úrovni, mali by ste rozumieť nevyhnutnosti dopriať svojmu telu aktívny odpočinok, kvalitný strečing a tzv. doplnkové kompenzačné cvičenia. Ich cieľom je rehabilitovať vyčerpané, uvoľniť stiahnuté, udržať flexibilitu svalstva a znížiť riziko úrazu. Z toho dôvodu vám náš tím štúdia Fyzioba v Topoľčanoch odporúča zaradiť do svojho tréningového programu metódu Pilates a Evminova. Ich výsledky na seba nenechajú dlho čakať.