Skip to main content

Toto sme my, vaši tréneri

Sme mladým, no zároveň moderným štúdiom, ktoré je v okrese Topoľčany jediným svojho druhu. Zameriavame sa na regeneračné a rekondičné cvičenia, ktorými našim klientom pomáhame rehabilitovať telo i myseľ. Našim cieľom je poskytnúť klientom príjemné prostredie v súkromí malého štúdia, kde sa môžeme venovať ich individuálnym potrebám. Kvalifikovaný personál s jeho osobným prístupom a neustálou snahou vzdelávať sa, je najvyšším predpokladom udržania odborného kreditu štúdia.

Ing. Denisa Bartakovičová, PhD.

Zakladateľka štúdia Fyzioba

Kondičný tréner
Tréner metódy Evminova
Pilates mat tréner
Pilates tréner na stroji reformer
TRX® osobný tréner

Milí klienti,
moje meno je Denisa a som zakladateľkou štúdia Fyzioba, pre ktoré som sa rozhodla po absolvovaní školenia - Inštruktor Pilates I. kvalifikačného stupňa, v roku 2019. Šport mi koloval v žilách už od malička. Bol pre mňa vždy tým najlepším spôsobom trávenia voľného času. Počas vysokoškolských štúdií som sa rozhodla postupne vzdelávať aj v oblasti športu. Mojim odrazovým mostíkom bolo školenie kondičného trénera na SAKT v Banskej Bystrici. Nasledoval intenzívny vzpieračský kurz a skúsenosti s vedením dynamických skupinových hodín. Časom som pocítila potrebu vrátiť svojmu telu to, čo som od neho denne brala a začala som premýšľať nad kompenzáciou. Môj záujem si najskôr získala istá neznáma zahraničná metóda. Išlo o metódu Evminova, vyvinutú za účelom liečby, obnovy a prevencie ochorení chrbtice, patentovanú na Ukrajine. Zhoda okolností ma zaviedla do Prahy, kde sme spolu s manželom mohli absolvovať toto školenie, ako prví tréneri na Slovenku! Vhodnou kombináciou k spomínanej metóde rehabilitácie chrbtice bola voľba cvičebnej metódy Pilates. Po dôslednom pol ročnom školení, množstve odtrénovaných hodín a úspešnom zložení absolventských skúšok, som získala osvedčenie inštruktora pilates. Toto rozhodnutie bolo tým najlepším pre mňa osobne a rovnako pre budúcnosť štúdia. Niekoľko mesiacov po získaní osvedčenia som dostala impulz založiť regeneračné štúdio, ktoré bude ponúkať rehabilitačné metódy, nápomocné zdraviu klienta rôzneho veku. Túžba po vedomostiach ma dostala opäť do Prahy, kde som tentokrát absolvovala dynamické školenie - TRX® osobný tréner, pod vedením 3D Fitness Academy, kam som sa onedlho opäť vrátila na ďalšie zaujímavé školenie v oblasti - Diastáza a panvové dno. Pod vedením skúsených fyzioterapeutov som mala možnosť získať základné vedomosti o princípoch vývojovej kineziológie. Najnovším osvedčením o absolvovaní odborného praktického seminára je - Pilates na stroji reformer. Ide o zariadenie, ktoré je medzi pilates cvičebnými prístrojmi vlajkovou loďou a produktom samotného zakladateľa pilates metódy, Joseph H. Pilatesa. Prístrojom Reformer with Tower disponuje aj naše štúdio, čo nás radí medzi tie najkvalitnejšie štúdia na Slovenku 🙂
Budem rada ak sa rozhodnete navštíviť naše štúdio a vyskúšať niektorú z mojich hodín aj osobne. Teším sa na našu spoluprácu.
Denisa.

Ladislav Bartakovič

Spoluzakladateľ štúdia Fyzioba

Kondičný tréner
Tréner metódy Evminova
TRX® osobný tréner

Milí čitatelia,
moje meno je Ladislav a som spoluzakladateľom štúdia Fyzioba. Od detstva som voľný čas trávil v pohybe, čo som začal zúročovať aj v dospelosti. Túžiť vedieť viac a skúsiť niečo nové ma priviedlo do Banskej Bystrice, kde som absolvoval školenie - Kondičný tréner I. kvalifikačného stupňa. Nasledoval intenzívny vzpieračský kurz LUKE na DUKLA Banská Bystrica. Využil som možnosť viesť skupinové dynamické hodiny, v čom našiel svoj potenciál. Časom som však na svojom zdraví pocítil, že potrebujem zaradiť do svojho tréningového plánu viac strečingu a aktívneho odpočinku. Ako sa začal zhoršovať stav mojej chrbtice, rozhodol som sa s manželkou absolvovať ozdravný pobyt, ktorý nám priniesol kontakty a následne možnosť zaškoliť sa do metódy Evminova, s cieľom prevencie a obnovy ochorení chrbtice. Pravidelné cvičenie na profilaktore Evminova začalo časom prinášať zlepšenie môjho stavu. Keď prišiel nápad so založením súkromného štúdia, ktoré by ponúkalo rehabilitačné metódy cvičenia, túto myšlienku som rád podporil. Vedomosti v oblasti rozvoja dynamických schopností som si doplnil v Prahe, pod vedením profesionálnov z 3D Fitness Academy, na školení - TRX® osobný tréner.
Budem rád ak sa rozhodnete pre niektorú z mojich hodín.
Teším sa, že tu môžem byť pre vás, preto ma neváhajte kontaktovať. Ladislav.

Cvičení mesačne
12
Spokojných klientov
64
Skupinové
8
Individuálky
1

Ponuka rehabilitačných cvičení

  • Metóda Evminova / cvičenie na trenažéry Evminova, na ktorom boli naši tréneri vyškolení ako prví na SR !
  • Metóda Pilates / cvičenie na podložke s rôznymi pomôckami
  • ! NOVINKOU ! v našej rehabilitácii je cvičenie na originálnom pilates stroji REFORMER with tower, renomovanej značky Balanced Body, priamo z USA
  • Našu ponuku služieb dopĺňajú kondičné a silové cvičenia s pomôckou TRX®, KETTLEBELL a CONCEPT2 RowErg.